Відгуки про компанію ФОП Черкашин С.М.
- Олег Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість продукції та обслуговування на високому рівні! Дякую!
- Тетяна П.
скуштувала поки що тільки паштет,дуже смачний.Впевнена,що уся продукція якісна та смачна.
- Наталя Н.
Чудовий набір. Купувала рініше в "Червоному маркеті" всі каші, - на смак сподобались. Через це купила взагалі весь асортимент, щоб скуштувати. Ціна хороша. Спробували ще не все. Дякую.
- Олександер П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасия П.
Завжди дуже смачно і швидко, лайк 👍
- Артём Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Казанцев Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Ш.
- Наталія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Роман Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре гарний продавець замовляю не перший раз?
